Beverly Hills on ajutiselt tegevuse lõpetanud!

Kohaletoimetamine

KOHALETOIMETAMINE

Ostjal on võimalik valida 5 kohaletoimetamise viisi vahel:

- Itella (SmartPost) pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- Omniva (Post24) pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- kulleriga koju või tööle, ELS Kuller või DPD teenuse vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- Omniva (Eesti Post) tavaposti vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- ostja tuleb ise pakile järele.

Beverly Hills e-pood jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Kõik Bevely Hills e-poest ostetud kaubad jõuavad ostja poolt valitud postiautomaati või tellitud aadressile 2 kuni 5 tööpäeva jooksul. Kui tellimus on esitatud nädalavahetusel või pühade ajal, siis tarnitakse kaup tellijani pühadele järgnevatel tööpäevadel.

Itella või Omniva pakiautomaatide vahendusel saab ostja kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse ostja mobiilile teade ning isiklik uksekood. Ostjal tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja ostja saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Juhul, kui ostja ei ole saadetisele 7 päeva jooksul järele käinud, tagastatakse see saatjale. Kui kaup on müüjale tagastatud, tuleb kauba kättesaamiseks ostjal postikulu uuesti tasuda.

Kulleriga koju või tööle, ELS Kulleri või DPT teenuse vahendusel saadab müüja ostjale kauba kulleriga aadressile, mille ostja tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise kohaks sisestas. Müüja saadab kauba ostjale Eesti Vabariigi piires 2-7 tööpäeva jooksul. Kohaletoimetamise päeval võtab kullerfirma esindaja ostjaga ühendust ning lepib kokku ostjale sobiva kauba üleandmise aja. Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel. Juhul, kui ostja soovib kauba vastuvõtjaks registreerida kolmanda osapoole, on ostjal võimalus lisada tarne andmetesse vastav nimi ja kohaletoimetamise aadress.

Omniva tavaposti teenuse vahendusel saadab müüja ostjale kauba asukohajärgsesse postiasutusse, kust saadetakse ostjale kirjalik teatis tellimuse vormistamisel sisestatud kauba kättesaamise aadressile. Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses/teatises märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel. Juhul, kui ostja soovib kauba vastuvõtjaks registreerida kolmanda osapoole, on ostjal võimalus lisada tarne andmetesse vastav nimi ja kohaletoimetamise aadress või volitada vastav isik kirjalikult pakki vastu võtma asukohajärgsest postiasutusest.

Juhul, kui ostja on valinud kohaletoimetamise viisiks oma tellimusele ise järele tulla, saab ostja oma kauba kätte Beverly Hills poest Tallinn Aia 3, WW Passaaži ostukeskuse I korruselt. Tellimusele järele tulles palume ostjal meile ette helistada +372 5100 186. Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, arve esitamisel.

 

BEVERLYHILLS

WW Passaaž II korrus, Aia 3, 10111 Tallinn

566 18 440 info@beverlyhills.ee

Beverly Hills Outlet

Hinnad nagu Ameerikas, kuid seda Tallinna kesklinnas.

Eesti kaubanduskeskused on kõik justkui ühe vitsaga löödud - sama kaup, samad (loe: kallid) hinnad. Tule astu läbi aga WW Passaaži I korruse Beverly Hills poest ja avasta disainerite moekaupu, mida saadavad ainult USA-pärased outlet-soodustused.