Beverly Hills on ajutiselt tegevuse lõpetanud!

Üldtingimused

KONTAKTANDMED

OÜ THE HILLS
Reg. Nr.: 12854351
Telefon: +372 5100 186
Email: info@beverlyhills.ee
Swedbank arvelduskonto nr: EE402200221062308639

Juriidiline aadress 
Lai 4-9, Tallinn

Beverly Hills poe aadress
Aia 3, Tallinn, WW Passaaži ostukeskuse 1. korrus

Avatud
E-L 10:00-19:00
P suletud
Iga kuu viimasel laupäeval oleme suletud

ÜLDTINGIMUSED

Käeolevad OÜ The Hills (edaspidi nimetatud Beverly Hills või müüja) e-poe üldtingimused (edaspidi nimetatud tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi nimetatud ostja või tarbija), kes kasutavad www.beverlyhills.ee veebiaadressil olevat e-poodi (edaspidi nimetatud Beverly Hills e-pood), tellivad e-poest kaupa, sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi nimetatud leping).

Beverly Hills e-poodi kasutajaks registreerimisega ja/või tellimuse vormistamisega kinnitab ostja, et ta on tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

Tingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ja vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

Lisaks tingimustele reguleerivad ostja ja müüja vahelisi suhteid Beverly Hills e-poe hinnakiri ning kaubanduses väljakujunenud hea tava reeglid.

Beverlyhills e-pood jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja kauba hindasid ühepoolselt muuta oma tegevuse effektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil. Tingimuste ja kaubahindade muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel www.beverlyhills.ee. Kui tarbija edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis ostja jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

Beverly Hills e-pood jätab endale õiguse keelduda kasutajakonto registreerimisest.

Bevery Hills e-pood jätab endale õiguse kasutajakonto tühistamiseks.

HINNAKIRI

Beverly Hills e-poe koduleheküljel müüdavate kaupade hinnad on toodud eurodes kohaletoimetamise kuluta. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Beverly Hills e-pood jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Täpsem informatsioon tarneviiside ja -hindade kohta on toodud punktis "Kohaletoimetamine".


TELLIMUSE VORMISTAMINE

Beverly Hills e-poest ostu sooritamisel ei pea ostja ennast kasutajaks registreerima. Kuid Beverly Hills e-poe kasutajaks registreerimine võimaldab ostjal jälgida oma tellimust, salvestada oma kontaktandmeid ja tarneinfot.

Soovitud toote tellimiseks vajutage toote juures olevale nupule "Lisa ostukorvi".

Lehel "Minu ostukorv" või "Ostukorv" saab soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast kauba lisamist on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või vormistada tellimus. Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse kaubast.

Tellimuse vormistamiseks vajutab ostja nupule "Vormista ost". Beverly Hills e-poes esmakordne ostja peab valima kas "Maksa kui külaline" või "Registreeru" ja sisestama küsitud andmed. Juba varem Beverly Hills e-poes kasutajaks registreerinu saab sisse logida vajutades nupule "Logi sisse".

Tähelepanu! Tellimuse vormistamisel on ostja kohustatud esitama tellimuse täitmiseks vajalikud andmed ja veenduma nende õigsuses: ees- ja perekonnanimi, aadress, e-posti aadress ja kontakttelefon, ning valima sobiva tarne- ja makseviisi. Beverly Hills e-pood ei vastuta ostja poolt valesti sisestatud andmete tõttu tulenevate probleemide eest ega kanna võimalikke tekkinud kahjusid.

Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud tingimused.

Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgmistel juhtudel:

- kaup on laost otsa saanud;
- kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu;
- kui ostja ei vasta Beverly Hills e-poe poolt kehtestatud tingimustele.

Kui müüjal ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.


MAKSMINE

Ostjal on võimalik kauba eest tasuda:

- arve alusel ülekandega;
- sularaha- või kaardimaksega kohapeal.

Juhul, kui ostja on valinud makseviisiks arve alusel ülekandega, saadab müüja pärast tellimuse kinnitamist ostjale e-posti teel ettemaksuarve. Tellimus loetakse jõustunuks pärast arve tasumist.

Juhul, kui ostja ei ole ettemaksuarvet tasunud 24 tunni jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, loeb Beverly Hills e-pood seda ostja sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse. Ostjat teavitatakse tellimuse tühistamisest e-kirja teel.

Juhul, kui ostja on valinud makseviisiks sularaha- või kaardimakse kohapeal, saadab müüja pärast tellimuse kinnitamist ostjale e-posti teel sularaha-arve ning ostja on kohustatud kaubale ise järele tulema Beverly Hills poodi aadressil Aia 3, Tallinn, WW Passaaž ostukeskuse 1. korrus. Kaup väljastatakse ostjale sularaha-arve koopia/arve nr. esitamisel ja arve tasumisel. Tellimus loetakse jõustunuks pärast sularaha-arve tasumist.

Juhul, kui ostja ei ole oma kaubale järele tulnud 72 tunni jooksul (va. riiklikud pühad ja nädalavahetused) alates sularaha-arve väljastamisest, loeb Beverly Hills e-pood seda ostja sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse. Ostjat teavitatakse tellimuse tühistamisest e-kirja teel.

Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele ostja ise Beverly Hills e-poe kontorisse järele tuleb (loe täpsemalt 14-päevane tagastusõigus).

Kui ostja ei ole saanud arvet 1 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist, palume ühendust võtta Beverly Hills e-poega e-kirja teel info@beverlyhills.ee või helistades +372 5100 186.


KOHALETOIMETAMINE

Ostjal on võimalik valida 5 kohaletoimetamise viisi vahel:

- Itella (SmartPost) pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- Omniva (Post24) pakiautomaadi vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- kulleriga koju või tööle, ELS Kuller või DPD teenuse vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- Omniva (Eesti Post) tavaposti vahendusel Eesti Vabariigi piires;
- ostja tuleb ise pakile järele.

Beverly Hills e-pood jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Kõik Bevely Hills e-poest ostetud kaubad jõuavad ostja poolt valitud postiautomaati või tellitud aadressile 2 kuni 5 tööpäeva jooksul. Kui tellimus on esitatud nädalavahetusel või pühade ajal, siis tarnitakse kaup tellijani pühadele järgnevatel tööpäevadel.

Itella või Omniva pakiautomaatide vahendusel saab ostja kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb nimekirjast valida sobivaim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse ostja mobiilile teade ning isiklik uksekood. Ostjal tuleb kood sisestada pakiautomaadi arvutisse, seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja ostja saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Juhul, kui ostja ei ole saadetisele 7 päeva jooksul järele käinud, tagastatakse see saatjale. Kui kaup on müüjale tagastatud, tuleb kauba kättesaamiseks ostjal postikulu uuesti tasuda.

Kulleriga koju või tööle, ELS Kulleri või DPT teenuse vahendusel saadab müüja ostjale kauba kulleriga aadressile, mille ostja tellimuse vormistamisel kauba kättesaamise kohaks sisestas. Müüja saadab kauba ostjale Eesti Vabariigi piires 2-7 tööpäeva jooksul. Kohaletoimetamise päeval võtab kullerfirma esindaja ostjaga ühendust ning lepib kokku ostjale sobiva kauba üleandmise aja. Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel. Juhul, kui ostja soovib kauba vastuvõtjaks registreerida kolmanda osapoole, on ostjal võimalus lisada tarne andmetesse vastav nimi ja kohaletoimetamise aadress.

Omniva tavaposti teenuse vahendusel saadab müüja ostjale kauba asukohajärgsesse postiasutusse, kust saadetakse ostjale kirjalik teatis tellimuse vormistamisel sisestatud kauba kättesaamise aadressile. Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses/teatises märgitud isikule, isikut tõendava dokumendi esitamisel. Juhul, kui ostja soovib kauba vastuvõtjaks registreerida kolmanda osapoole, on ostjal võimalus lisada tarne andmetesse vastav nimi ja kohaletoimetamise aadress või volitada vastav isik kirjalikult pakki vastu võtma asukohajärgsest postiasutusest.

Juhul, kui ostja on valinud kohaletoimetamise viisiks oma tellimusele ise järele tulla, saab ostja oma kauba kätte Beverly Hills poest Tallinn Aia 3, WW Passaaži ostukeskuse I korruselt. Tellimusele järele tulles palume ostjal meile ette helistada +372 5100 186. Tellitud kaup antakse üle vaid tellimuses märgitud isikule, arve esitamisel.


PRIVAATSUS

Beverly Hills e-pood kasutab ostja poolt antud isikuandmeid ainult ostja ostutellimuse täitmiseks.

Beverly Hills e-pood ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. koostööpartneritele tellimuse kohaletoimetamiseks (ostja ees- ja perekonnanimi, aadress ja/või kontakttelefon) ja seadusega ettenähtud juhtudel.


TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Ostjal on õigus pärast tellitud toodete eest ülekande sooritamist, kuid enne toodete väljastamist Beverly Hills e-poe poolt, oma tellimus tühistada. Tellimuse tühistamiseks kohustub ostja saatma Beverly Hills e-poodi e-kirja aadressile info@beverlyhills.ee vastavasisulise avaldusega, kus tuleb märkida Tellimuse/Arve numbri ja tühistamisele kuuluva(d) toote(d). Juhul kui, tellitud kaup on juba väljastatud, on ostjal õigus kaup tagastada Beverly Hills e-poele 14 päeva jooksul (loe täpsemalt 14-päevane tagastusõigus).

Ettemaks tühistatud tellimuse eest kantakse tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Beverly Hills e-poeni. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine müüjale.

Beverly Hills e-pood jätab endale õiguse tellimus tühistada juhul, kui ostja ei ole ettemaksuarvel toodud summat tasunud Beverly Hills e-poe arvelduskontole 24 tunni jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, või juhul, kui ostja ei ole oma kaubale järele tulnud 72 tunni jooksul (va. riiklikud pühad ja puhkepäevad) alates sularaha-arve väljastamisest.

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Beverly Hills e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale kättetoimetatud või Beverly Hills e-poe poolt üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Beverly Hills e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes kaupa Beverly Hills e-poest, nõustub tarbija taganemisõiguse kasutamiseks alljärgmiste tingimustega:

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

Taganemisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Beverly Hills e-poe e-postile info@beverlyhills.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättetoimetamist või selle üleandmist Beverly Hills e-poe kontori poolt. Tagastamisteates märkida tellimuse/arve nr, tagastatavad tooted (tootekoodid) ja soovituslikult tagastamise põhjus.

Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele ja tarbija soovib toote vahetada õige toote vastu.

Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud kaup viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagasi saata Beverly Hills e-poe kontori aadressile Tallinn Lai 4-9 või Viru keskuse (Omniva Post24 või Itella SmartPost) pakiautomaatidesse.

Beverly Hills e-pood kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine müüjale.

Kui tagastatav toode on kahjustatud ja antud olukord on põhjustatud tarbija poolt toote mittesihipärase kasutamise, tarbija süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, kompenseerib tarbija toote väärtuse kahanemise. Müüjal on õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine tarbija poolt toote eest tasutud ning tarbijale tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Beverly Hills e-pood ostjale avalduse. Juhul, kui tarbija ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on tarbijal õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud katab tarbija.

Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise Beverly Hills e-poe kontorisse järele tuleb.

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Beverly Hills e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie klienditoelt e-kirja teel info@beverlyhills.ee või meile helistades +372 5100 186.


PRETENSIOONID
Ostjal on õigus tingimustele mittevastava kauba puhul, mis on puudustega, esitada kaebus ning kaup tagastada. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat alates kauba üleandmise päevast ostjale.

Pretensioon tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest. Hilisemate probleemide lihtsamaks lahendamiseks peaks tarbija säilitama kindlasti ostudokumendid (arve), mis tõendavad, et kaup on ostetud Beverly Hills e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib müüja probleemi lahendamata jätta.

Puudusega kauba korral on tarbijal õigus:

- nõuda esmalt kauba tasuta parandamist või selle asendamist uue kaubaga.

- nõuda lepingust taganemist, juhul kui:
* müüjal ei ole võimalik kaupa parandada või asendada,
* parandamine ebaõnnestub,
* müüja ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud,
* kauba parandamise või asendamisega on tarbijale tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

Müüja ei vastuta kauba puuduste eest juhul, kui:

- toote puuduse on põhjustanud toote mittesihipärane kasutamine või ostja hoolimatus; toode on juba parandatud mitte meie ettevõtte poolt;

- toote puuduse on põhjustanud loomulik füüsiline kulumine toote tavapärasel kasutamisel;

- toote puuduse on põhjustanud vee- või tulekahju või muud müüjast mittesõltuvad asjaolud;

- tootel puudub ostutšekk või arve.

Beverly Hills e-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada Beverly Hills e-poe e-posti aadressile info@beverlyhills.ee

BEVERLYHILLS

WW Passaaž II korrus, Aia 3, 10111 Tallinn

566 18 440 info@beverlyhills.ee

Beverly Hills Outlet

Hinnad nagu Ameerikas, kuid seda Tallinna kesklinnas.

Eesti kaubanduskeskused on kõik justkui ühe vitsaga löödud - sama kaup, samad (loe: kallid) hinnad. Tule astu läbi aga WW Passaaži I korruse Beverly Hills poest ja avasta disainerite moekaupu, mida saadavad ainult USA-pärased outlet-soodustused.