Beverly Hills on ajutiselt tegevuse lõpetanud!

Tagastamine

TELLIMUSE TÜHISTAMINE

Ostjal on õigus pärast tellitud toodete eest ülekande sooritamist, kuid enne toodete väljastamist Beverly Hills e-poe poolt, oma tellimus tühistada. Tellimuse tühistamiseks kohustub ostja saatma Beverly Hills e-poodi e-kirja aadressile info@beverlyhills.ee vastavasisulise avaldusega, kus tuleb märkida Tellimuse/Arve numbri ja tühistamisele kuuluva(d) toote(d). Juhul kui, tellitud kaup on juba väljastatud, on ostjal õigus kaup tagastada Beverly Hills e-poele 14 päeva jooksul (loe täpsemalt 14-päevane tagastusõigus).

Ettemaks tühistatud tellimuse eest kantakse tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest Beverly Hills e-poeni. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine müüjale.

Beverly Hills e-pood jätab endale õiguse tellimus tühistada juhul, kui ostja ei ole ettemaksuarvel toodud summat tasunud Beverly Hills e-poe arvelduskontole 24 tunni jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, või juhul, kui ostja ei ole oma kaubale järele tulnud 72 tunni jooksul (va. riiklikud pühad ja puhkepäevad) alates sularaha-arve väljastamisest.

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Beverly Hills e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale kättetoimetatud või Beverly Hills e-poe poolt üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Beverly Hills e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes kaupa Beverly Hills e-poest, nõustub tarbija taganemisõiguse kasutamiseks alljärgmiste tingimustega:

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

Taganemisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse Beverly Hills e-poe e-postile info@beverlyhills.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättetoimetamist või selle üleandmist Beverly Hills e-poe kontori poolt. Tagastamisteates märkida tellimuse/arve nr, tagastatavad tooted (tootekoodid) ja soovituslikult tagastamise põhjus.

Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud 10 Euro ulatuses, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele ja tarbija soovib toote vahetada õige toote vastu.

Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud kaup viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagasi saata Beverly Hills e-poe kontori aadressile Tallinn Lai 4-9 või Viru keskuse (Omniva Post24 või Itella SmartPost) pakiautomaatidesse.

Beverly Hills e-pood kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine müüjale.

Kui tagastatav toode on kahjustatud ja antud olukord on põhjustatud tarbija poolt toote mittesihipärase kasutamise, tarbija süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, kompenseerib tarbija toote väärtuse kahanemise. Müüjal on õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine tarbija poolt toote eest tasutud ning tarbijale tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab Beverly Hills e-pood ostjale avalduse. Juhul, kui tarbija ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on tarbijal õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud katab tarbija.

Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise Beverly Hills poodi järele tuleb.

14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole Beverly Hills e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie klienditoelt e-kirja teel info@beverlyhills.ee või meile helistades +372 5100 186.

 

BEVERLYHILLS

WW Passaaž II korrus, Aia 3, 10111 Tallinn

566 18 440 info@beverlyhills.ee

Beverly Hills Outlet

Hinnad nagu Ameerikas, kuid seda Tallinna kesklinnas.

Eesti kaubanduskeskused on kõik justkui ühe vitsaga löödud - sama kaup, samad (loe: kallid) hinnad. Tule astu läbi aga WW Passaaži I korruse Beverly Hills poest ja avasta disainerite moekaupu, mida saadavad ainult USA-pärased outlet-soodustused.