Beverly Hills on ajutiselt tegevuse lõpetanud!

Tellimuse esitamine

HINNAKIRI

Beverly Hills e-poe koduleheküljel müüdavate kaupade hinnad on toodud eurodes kohaletoimetamise kuluta. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Beverly Hills e-pood jätab endale õiguse hindasid korrigeerida. Kui ostja edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli tellimuse kinnitusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Täpsem informatsioon tarneviiside ja -hindade kohta on toodud punktis "Kohaletoimetamine".


TELLIMUSE VORMISTAMINE

Beverly Hills e-poest ostu sooritamisel ei pea ostja ennast kasutajaks registreerima. Kuid Beverly Hills e-poe kasutajaks registreerimine võimaldab ostjal jälgida oma tellimust, salvestada oma kontaktandmeid ja tarneinfot.

Soovitud toote tellimiseks vajutage toote juures olevale nupule "Lisa ostukorvi".

Lehel "Minu ostukorv" või "Ostukorv" saab soovi korral muuta ostukorvi sisu. Pärast kauba lisamist on võimalik jätkata teiste kaupade sirvimist või vormistada tellimus. Pärast tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse kaubast.

Tellimuse vormistamiseks vajutab ostja nupule "Vormista ost". Beverly Hills e-poes esmakordne ostja peab valima kas "Maksa kui külaline" või "Registreeru" ja sisestama küsitud andmed. Juba varem Beverly Hills e-poes kasutajaks registreerinu saab sisse logida vajutades nupule "Logi sisse".

Tähelepanu! Tellimuse vormistamisel on ostja kohustatud esitama tellimuse täitmiseks vajalikud andmed ja veenduma nende õigsuses: ees- ja perekonnanimi, aadress, e-posti aadress ja kontakttelefon, ning valima sobiva tarne- ja makseviisi. Beverly Hills e-pood ei vastuta ostja poolt valesti sisestatud andmete tõttu tulenevate probleemide eest ega kanna võimalikke tekkinud kahjusid.

Kauba hind või kauba saadavus võib jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud tingimused.

Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud lepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta üle andmata või teenus osutamata alljärgmistel juhtudel:

- kaup on laost otsa saanud;
- kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu;
- kui ostja ei vasta Beverly Hills e-poe poolt kehtestatud tingimustele.

Kui müüjal ei ole võimalik tellimust täita, võetakse ostjaga ühendust ning tagastatakse tasutud summa juhul, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.


MAKSMINE

Ostjal on võimalik kauba eest tasuda:

- arve alusel ülekandega;
- sularaha- või kaardimaksega kohapeal.

Juhul, kui ostja on valinud makseviisiks arve alusel ülekandega, saadab müüja pärast tellimuse kinnitamist ostjale e-posti teel ettemaksuarve. Tellimus loetakse jõustunuks pärast arve tasumist.

Juhul, kui ostja ei ole ettemaksuarvet tasunud 24 tunni jooksul alates ettemaksuarve väljastamisest, loeb Beverly Hills e-pood seda ostja sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse. Ostjat teavitatakse tellimuse tühistamisest e-kirja teel.

Juhul, kui ostja on valinud makseviisiks sularaha või kaardimakse kohapeal, saadab müüja pärast tellimuse kinnitamist ostjale e-posti teel sularaha-arve ning ostja on kohustatud kaubale ise järele tulema Beverly Hills poodi aadressil Aia 3, Tallinn - WW Passaaži ostukeskuse II korrus. Kaup väljastatakse ostjale sularaha-arve koopia/arve nr. esitamisel ja arve tasumisel. Tellimus loetakse jõustunuks pärast arve tasumist.

Juhul, kui ostja ei ole oma kaubale järele tulnud 72 tunni jooksul (va. riiklikud pühad ja nädalavahetused) alates sularaha-arve väljastamisest, loeb Beverly Hills e-pood seda ostja sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse. Ostjat teavitatakse tellimuse tühistamisest e-kirja teel.

Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele ostja ise Beverly Hills e-poe kontorisse järele tuleb (loe täpsemalt 14-päevane tagastusõigus).

Kui ostja ei ole saanud arvet 1 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist, palume ühendust võtta Beverly Hills e-poega e-kirja teel info@beverlyhills.ee (mailto:info@beverlyhills.ee) või helistades +372 5100 186.

BEVERLYHILLS

WW Passaaž II korrus, Aia 3, 10111 Tallinn

566 18 440 info@beverlyhills.ee

Beverly Hills Outlet

Hinnad nagu Ameerikas, kuid seda Tallinna kesklinnas.

Eesti kaubanduskeskused on kõik justkui ühe vitsaga löödud - sama kaup, samad (loe: kallid) hinnad. Tule astu läbi aga WW Passaaži I korruse Beverly Hills poest ja avasta disainerite moekaupu, mida saadavad ainult USA-pärased outlet-soodustused.